Документи для вступу

 

Увага!! Повна інформація представлена в розділі VI Правил прийому.


Вступники подають особисто заяву до Приймальної комісії Університету про вступ до магістратури Університету, в якій указують спеціальність та форму навчання.

 

При поданні заяви в паперовій формі вступник пред’являє особисто:

• документ, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України «Про громадянство»), військовий квиток або посвідчення про приписку, свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство;

• документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього.

На вимогу вступника Приймальна комісія засвідчує копії документа державного зразка про раніше здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього.

 

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

• документ державного зразка про раніше здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або копії;

• копію документа, що посвідчує особу та громадянство;

• чотири кольорових фотокартки розміром 3 х 4 см.

Інші документи або їх копії подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними спеціальностями, установленими законодавством, у строки, визначені для прийому документів, не пізніше строку, установленого в розділі ІV цих Правил, для прийняття Приймальною комісією першого рішення про рекомендування вступників до зарахування.

 

Усі копії документів засвідчуються за оригіналами Приймальною комісією або в установленому законодавством порядку. Копії документів без пред’явлення оригіналів не розглядаються.

Паспорт, військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці), оригінал документа про освіту (при поданні їх копій) вступник пред’являє особисто.

Київський національний
лінгвістичний університет

є провідним вищим навчальним закладом
з підготовки викладачів іноземних мов,
перекладачів та фахівців з іноземної філології

 

 КОНТАКТИ

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03680, Україна
МСП, м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти


Як нас знайти

       ДНУ ім. Олеся Гончара