News and Events

Перспективи розвитку співпраці у галузі викладання французької мови в Університеті

03 жовтня 2016 р. відбулася зустріч керівництва КНЛУ з представниками Посольства Французької Республіки в Україні з метою обговорення перспектив розвитку співпраці у галузі викладання французької мови.

На зустрічі були присутні: пан Фабріс Пето – аташе з питань співробітництва в галузі французької мови; пан Сільвен Ріголе – аташе з питань університетського і наукового співробітництва, директор французько-українського центру університетського і наукового співробітництва; проф. Сєрякова І. І. – проректор з навчально-виховної роботи та міжнародних зв’язків; викл. французької мови пані Мод Капман, яка направлена до КНЛУ Міністерством закордонних справ Французької Республіки для викладання практичних, теоретичних та соціокультурних аспектів французької мови; доц. Рубан В. О. – завідувач кафедри романських мов факультету романської філології та представники відділу міжнародних зв’язків.

Пані Мод Капман буде здійснювати викладання французької мови студентам відділення французької мови факультету романської філології Університету протягом всього 2016–2017 навчального року.

Відділ міжнародних зв’язків

Київський національний
лінгвістичний університет

є провідним вищим навчальним закладом
з підготовки викладачів іноземних мов,
перекладачів та фахівців з іноземної філології

 

 КОНТАКТИ

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

03680, Україна
МСП, м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти


Як нас знайти

       ДНУ ім. Олеся Гончара