Факультет слов'янської філології


Заснування – 1977
рік.

За 39 років існування факультет підготував понад 2600 викладачів та перекладачів для 55 держав світу. Сьогодні іноземні громадяни з 21 країни Азії, Європи та Америки вивчають російську й українську мови, а також одну з мов Євросоюзу (англійську/німецьку).


 

Керівництво факультету

Декан факультету слов’янської філології – Мунтян Олександр Олександрович, кандидат філологічних наук, доцент

Заступник декана факультету
слов’янської філології – Охріменко Тетяна Володимирівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри російської мови і літератури

Звіт про діяльність факультету слов’янської філології Київського національного лінгвістичного університету у 2015 р.

Детальніше...

Факультет економіки і права

Факультет економіки і права (ФЕП) – один із провідних факультетів Київського національного лінгвістичного університету і має більш ніж як 20-ти річну історію.
Сьогодні Факультету економіки і права – це динамічна структура, яка активно розвивається і зарекомендувала себе успішним гравцем на вітчизняному ринку освітніх і наукових послуг. Сьогодні на факультеті працює 1 Заслужений працівник освіти України, 6 докторів наук, більше 20 кандидатів наук, двоє викладачів факультету навчаються в аспірантурі.
Факультет є визнаним лідером у підготовці висококваліфікованих спеціалістів для роботи в сфері державного управління, правоохоронної системи, реального сектору економіки. Висока якість освіти на факультеті підтверджують досягнення його випускників. Багато з них на даний момент досягли значних кар'єрних висот, займаючи високі керівні посади, працюючи аналітиками у великих компаніях, успішними підприємцями, адвокатами, державними службовцями тощо.

Детальніше...

Факультет сходознавства

Керівництво факультету

Декан факультету сходознавства
Сорокін Сергій Володимирович, кандидат філологічних наук, доцент

Заступник декана
Даньків Марта Володимирівна, викладач кафедри мов і цивілізацій Близького та Середнього Сходу


Звіт про діяльність факультету сходознавства Київського національного лінгвістичного університету у 2015 роціНапрям підготовки

6.020303 "Філологія"
Освітньо-кваліфікаційний рівень "Бакалавр"

- "Мова і література" (китайська мова)
- "Мова і література" (японська мова)

Детальніше...

Юридичний факультет

Юридичний факультет

Історія факультету

У 1993 році на базі Київського державного інституту іноземних мов було засновано Гуманітарний інститут, який здійснював підготовку фахівців за спеціальністю «менеджмент організацій», кваліфікація менеджер-економіст зі знанням двох іноземних мов. У цей же період було створено профілюючу кафедру соціально-економічних наук (потім перейменовану на кафедру менеджменту). Паралельно розроблявся напрям підготовки фахівців-правознавців (напрям відкритий у 1998 році). У 2013 році у Київському національному лінгвістичному університеті створено юридичний факультет. Конкурентною перевагою випускників даного факультету на ринку праці є вільне володіння іноземними мовами поряд із набуттям основного фаху. Саме тому студенти, починаючи уже з IV курсу, користуються попитом серед роботодавців, успішно працевлаштовуючись у подальшому. 

Детальніше...

Факультет перекладачів


Новини та події

Увага!! Факультет перекладачів запрошує абітурієнтів 2016 року на навчання

Стаття "Відкриті серця"
Історія факультету

Розширення економічних, суспільно-політичних і культурних взаємозв’язків України з іншими державами викликало потребу у підготовці фахівців у галузі перекладу. Для вирішення цього завдання було засновано факультет перекладачів, який започаткувала кафедра теорії та практики перекладу на чолі з відомим українським мовознавцем, письменником-перекладачем, літературознавцем, фахівцем з історії й теорії перекладу, кандидатом філологічних наук, професором Корунцем Ільком Вакуловичем.

Наказом ректора КНЛУ, професора Артемчука Г. І., у 1996 році в структурі Університету було створено факультет перекладачів. Першим деканом новоствореного факультету стала кандидат філологічних наук, професор Гладуш Надія Федорівна, яка очолювала його до 2007 р.

Деканами факультету працювали також доц. Крепель В. І. (січень 2007 – жовтень 2008), в.о. доц. Чала Ю. П. (жовтень 2008 – квітень 2010). доц. Франко О. Б. (квітень 2010 – листопад 2014).

З жовтня 2014 р. деканом факультету перекладачів є доктор педагогічних наук, доцент Зєня Любов Яківна.

Детальніше...

Київський національний
лінгвістичний університет

є провідним вищим навчальним закладом
з підготовки викладачів іноземних мов,
перекладачів та фахівців з іноземної філології

 

 КОНТАКТИ

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03680, Україна
МСП, м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти


Як нас знайти

       ДНУ ім. Олеся Гончара