Новости и события

Вітаємо переможців конкурсу промов японською мовою

18 вересня 2016 року на базі Львівського національного університету ім. Івана Франка відбувся конкурс промов японською мовою за сприянням Посольства Японії в Україні та представництв багатьох японських компаній і корпорацій.

Подробнее...

Перспективи розвитку співпраці у галузі викладання французької мови в Університеті

03 жовтня 2016 р. відбулася зустріч керівництва КНЛУ з представниками Посольства Французької Республіки в Україні з метою обговорення перспектив розвитку співпраці у галузі викладання французької мови.

На зустрічі були присутні: пан Фабріс Пето – аташе з питань співробітництва в галузі французької мови; пан Сільвен Ріголе – аташе з питань університетського і наукового співробітництва, директор французько-українського центру університетського і наукового співробітництва; проф. Сєрякова І. І. – проректор з навчально-виховної роботи та міжнародних зв’язків; викл. французької мови пані Мод Капман, яка направлена до КНЛУ Міністерством закордонних справ Французької Республіки для викладання практичних, теоретичних та соціокультурних аспектів французької мови; доц. Рубан В. О. – завідувач кафедри романських мов факультету романської філології та представники відділу міжнародних зв’язків.

Подробнее...

Програми міжнародного обміну: лектори із Чеської Республіки в Університеті

З 26 вересня по 01 жовтня 2016 р. у Київському національному лінгвістичному університеті пребувають два лектори з партнерського Університету Яна Евангелісти Пуркинє в Усті над Лабем, Чеська Республіка, у рамках програми академічної мобільності Erasmus+ (Staff Mobility for Teaching):

–  доктор Їржі Котен – завідувач кафедри богемістики факультету педагогіки Університету Яна Евангелісти Пуркинє, літературний теоретик, поет;
–  доктор Їржі Гасіл – викладач кафедри богемістики факультету педагогіки Університету Яна Евангелісти Пуркинє.

Подробнее...

Київський національний
лінгвістичний університет

є провідним вищим навчальним закладом
з підготовки викладачів іноземних мов,
перекладачів та фахівців з іноземної філології

 

 КОНТАКТИ

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

03680, Україна
МСП, м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти


Як нас знайти

       ДНУ ім. Олеся Гончара