Наукометрія

Наукові журнали та наукометрія

I. Пишете статтю англійською мовою? Збережіть собі добірку 10 безкоштовних онлайн ресурсів для перевірки матеріалів на плагіат:

1. http://www.plagtracker.com/
2. http://www.scanmyessay.com/
3. http://www.plagscan.com/seesources/analyse.php
4. http://plagiarismdetector.net/
5. http://sourceforge.net/projects/antiplagiarismc/
6. http://www.duplichecker.com/
7. http://www.paperrater.com/
8. http://plagiarisma.net/
9. http://www.plagiarismchecker.com/help-teachers.php
10. http://www.plagium.com/

II. Поради для гуманітаріїв – як грамотно писати статті в міжнародні журнали.

III. Гарна лекція для викладачів та студентів про плагіат.

 

Опублікувати статтю

SCImagoJournal & CountryRank (SJR) – аналітичний портал, що надає наукові показники по журналах і країнах. Публікує рейтинги публікаційної активності і статистику цитування журналів і країн на основі інформації, що міститься в базі даних Scopus (завантажити файл xls тут). SJR враховує такі показники: загальна кількість опублікованих статей, цитувань, зважені показники цитувань по роках, індекс Хірша. SJR – показник впливовості або престижності журналу. Висловлює середнє число цитат, отриманих у поточному році на статті, опубліковані в журналах за три попередні роки. Оновлюється два рази на рік. Ресурс знаходится у вільному доступі.

Перелік журналів, що представлені у Scopus, з науковими показниками та рейтингами публікаційної активності за країнами

Базовий пошук за автором без передплати Scopus – Scopus Author Preview

Інструкція користувача Scopus (українською) – простий пошук, знайти та оцінити авторів, відстеження цитат, пошук та аналіз журналів у Scopus

Повна інструкція для користувачів Scopus (російською мовою)

Політика індексації видань у наукометричних базах даних Web of Science та SciVerse Scopus

Детальніша інформація про Elsevier (на допомогу авторам статей)

Українські видання, представлені у Scopus 

Перелік журналів, включених до Web of Science, тут.

Пошук видань за темами:

Пошук інформації в Web of Science (Інструкція російською мовою)

Інформаційний портал Web of Science (російською мовою)

Як зареєструвати профіль на платформі Web of Science

Українські журнали в Web of Science

DOAJ (Directory of Open Access Journals) (Швеція) – каталог наукових журналів відкритого доступу. Сервіс надає доступ до біля 10 тис. повнотекстових рецензованих наукових та академічних журналів з усіх галузей знань та різними мовами (більш ніж 2 млн. статей).

Google Scholar (Google Академія) – вільно доступна пошукова система, яка індексує повнотекстові наукові публікації всіх форматів і дисциплін. Google Scholar індексує більшість рецензованих онлайн-журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв. За допомогою єдиної форми запиту, можна виконувати пошук у різних дисциплінах і за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями.

Российский индекс научного цитирования (РИНЦ) – це національна інформаційно-аналітична система, яка акумулює біля 5 мільйонів публікацій російських авторів, а також інформацію про цитування цих публікацій з понад 4000 російських журналів. Вона призначена не тільки для оперативного забезпечення наукових досліджень актуальною довідково-бібліографічної інформацією, але є також і потужним інструментом, що дозволяє здійснювати оцінку результативності та ефективності діяльності науково-дослідних організацій, вчених, рівень наукових журналів і т.д. Автор будь-якої наукової публікації може відшукати в РІНЦ свою роботу і відразу побачити,скільки разів цитувалася ця його робота в статтях інших авторів. Це найпростіша частина електронного сервісу. Але РІНЦ надає і послугу більш високого інформаційного рівня: список всіх статей, включених у базу РІНЦ, в яких цитується або є посилання на ваші роботи. Але і це ще не все. Оскільки в "Науковій електронній бібліотеці" на eLIBRARY.RU в повному тексті представлені більше 300 журналів (причому половина з них – у відкритому доступі), з’являється хороший шанс відразу подивитися публікацію, в якій міститься посилання на вашу роботу.

Index Copernicus (база наукових публікацій) – це міжнародна наукометрична онлайн база, створена в 1999 році в Польщі. Містить внесену користувачем інформацію, в тому числі профіль вченого (науковця), а також перелік наукових установ, друковані видання (журнали) та інші проекти. IC був розроблений, щоб проаналізувати кожен аспект професійної діяльності вчених, виробляти індивідуальні щорічні звіти про діяльність та аналіз публікаційної активності.

 

Я і науковий світ

  1. Хмарний сервіс figshare, створений для зберігання та управління науковими документами.
  2. E-LIS (Eprints in Library and Information Science) – найбільший міжнародний відкритий електронний архів з бібліотекознавства та інформаційних наук,що пропонує користувачам пошук, перегляд повнотекстових документів та архівування власних наукових робіт.
  3. Система управління бібліографічною інформацією EndNote Basic, від компанії Thomson Reuters, дозволяє зберігати до 50000 записів, дарує 2 Гб файлового простору, містить 20 найпопулярнішихбібліографічних стилів та забезпечує пошук у 6 великих базах даних.
  4. ORCID (Open Researcher and Contributor ID) – мультидисциплінарний та міжнародний реєстр унікальних ідентифікаторів вчених, який, водночас, пов’язує дослідницьку діяльність науковців з їхніми ідентифікаторами.
  5. Веб-інструмент з відкритим вихідним кодом Impactstory допомагає дослідникам з’ясувати, де їхні роботи було процитовано, де вони зберігаються, переглядаються, обговорюються ітд.
  6. Mendeley – безкоштовна  програма  для  управління  бібліографічною інформацією,  що  дозволяє  зберігати  і  переглядати  наукові  праці  у форматі  PDF,  а  також  має  підключення  до  міжнародної  соціальної мережі вчених.
  7. Academia is the easiest way to share papers with millions of people across the world for free. A recent study found that papers uploaded to Academia receive a 73% boost in citations over 5 years.

Київський національний
лінгвістичний університет

є провідним вищим навчальним закладом
з підготовки викладачів іноземних мов,
перекладачів та фахівців з іноземної філології

 

 КОНТАКТИ

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

03680, Україна
МСП, м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти


Як нас знайти

       ДНУ ім. Олеся Гончара